A A A
Rømskog kirke Skyet 12
Kanotur på Rømsjøen

Kontakt oss

Rømskog kommune
1950 Rømskog
Tlf: 69 85 91 77
Org.nr.: 964947171

Under finner du oversikt over E-postadresser og telefonnr. til virksomheter og ansatte i Rømskog kommune, samt NAV. Vet du ikke til hvem eller hvor du skal henvende deg ringer du kommunens sentralbord på tlf. 69 85 91 77.

Du kan også ta kontakt på fax nr. 69 85 92 84, bruke kontaktskjemaet under, pr. e-post: postmottak@romskog.kommune.no eller pr. post - vår postadresse er:
Rømskog kommune, Engehaget 1, 1950 Rømskog.
Rømskog kommunes organisasjonsnummer er 964 947 171.
Kommunale kontorer er bemannet mandag-fredag kl 08.00-15.30
 

Kontaktliste Rømskog kommune
Hvem Telefonnummer E-post
     
Ordfører Thor Håkon Ramberg 93 23 88 62 ordforer@romskog.kommune.no
     
Sentraladministrasjonen 69 85 91 77 postmottak@romskog.kommune.no

Rådmann Anne Kirsti Johnsen

93 25 45 30 anne.kirsti.johnsen@romskog.kommune.no

Økonomi- og IKT- medarbeider Roar Karlsen

48 18 78 10 roar.karlsen@romskog.kommune.no
Sekretær Tone Bergquist 98 26 76 45 tone.bergquist@romskog.kommune.no
Sekretær lønningskontor Rita Tørnby 98 26 76 50 rita.tornby@romskog.kommune.no
     
Helse og omsorg    
Rømskog eldresenter 98 26 76 85 postmottak@romskog.kommune.no
Boveiledertjenesten 40 03 17 66  
Tjenesteleder Kristin Martinsen 97 97 13 92 kristin.martinsen@romskog.kommune.no
Avdelingsleder Wenche H. Trydal    
Kommunelege Lasse Christensen 98 26 76 29 lasse.christensen@romskog.kommune.no
Helsesøster Kristin Tørnby 98 26 76 30 helsesoster@romskog.kommune.no
     
Oppvekst    
Tjenesteleder Unni Degnes 90 72 87 03 unni.degnes@romskog.kommune.no
Rektor Rune Jørgensen 98 26 76 40 rune.jorgensen@romskog.kommune.no
Sekretær Annemieke van Middelaar 98 26 76 84 annemieke.van.middelaar@romskog.kommune.no
Rømskog skole, lærerværelset 98 26 76 36 skolen@romskog.kommune.no
Rømskog skole, elevtelefon 98 26 76 35  
Rømskog SFO 98 26 76 41 sfo@romskog.kommune.no
Rømskog barnehage 98 26 76 42 barnehagen@romskog.kommune.no
     
Teknisk    
Tjenesteleder Jan Marius Eriksen 45 26 23 97 janeri@romskog.kommune.no
Sekretær Lill Anette Malnes 98 26 76 51 lill.anette.malnes@romskog.kommune.no
Vaktmester Robert Lauritzen 90 06 09 77 robert.lauritzen@romskog.kommune.no

Vaktmester Vegard Teie

46 74 35 59 vegard.teie@romskog.kommune.no
     
Flyktninge/tilflyttertjenesten 93 97 39 64 annemieke.van.middelaar@romskog.kommune.no
     
Tilsynsvakt Kulturhuset 93 00 16 64  
     
Barnevern 69 81 05 00 Hverdager 08.00-15.30
Barnevernleder Claus Engen 91 12 51 96  claus.engen@marker.kommune.no
Barnevernvakten 91 38 92 93 Hverdager 15.30-08.00, feriedager, helger og høytider
     
Kultur    
Kulturleder Rita Berget Lindblad 98 21 21 79 rita.lindblad@romskog.kommune.no
Kulturskolerektor Rita Berget Lindblad 98 21 21 79 rita.lindblad@romskog.kommune.no
Rømskog bibliotek 98 26 76 43 bibliotek@romskog.kommune.no
Koordinator Kurøen, juni - august 47 97  76  52  
     
NAV Rømskog
Kommunehuset, 1950 Rømskog
Åpningstid: Man, tirs, tors 08.00-15.30
55 55 33 33 nav.kundesenter.ostfold@nav.no

 

 





Tips en venn Skriv ut